Heelium OÜ on Info Ettevõtete Gruppi kuuluv turundusagentuur. Meie olulisemad kliendid on Volvo, Ford, Baltic Cruisers. 2015. aasta jooksul laiendasime oma kliendi teenindamiseks tegevuse Balti riikide üleseks.Kasvanud töökoormuse tõttu otsime oma Tallinna kontorisse

DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

Töökohustused hõlmavad klientide interneti kodulehekülgede info haldamise, selle loomise, hankimise, tõlkimise ja toimetamise korraldamist ning info sisestamist. Kodulehekülgede külastamisstatistika haldamine ja analüüs moodustavad osa igapäevasest tööst. Digiturunduse spetsialist lööb kaasa sotsiaalmeedia kanalite sisu loomises, ajakirjanduses avaldatud reklaamide, artiklite ja informatsiooni kogumises ja salvestamises. Ta osaleb otsepostitusreklaammaterjalide ja postitusnimekirjade koostamises.

Edukas kandidaat valdab väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas. Tal on keskmisest parem arvutikasutamise oskus ning ta tunneb end kindlalt Google AdWordsi ja Google Analytics’iga töötamises. Ideaalne isikuomaduste pakett sisaldab head verbaalset väljendusvõimet, analüütilist mõtlemist, täpsust ja oskust iseseisvalt ning efektiivselt tööd planeerida.

Kasuks tuleb kõrgharidus, hea vene keele oskus, varasem turundustöö kogemus, eriti kui see on seotud interneti kodulehtede haldamisega.

Ettevõtte poolt pakume välja võimaluse töötada pikaajalise kogemusega spetsialistidest meeskonna liikmena, võimaluse paindlikuks töögraafikuks ja konkurentsivõimelise töötasu.

Kui ülaltoodud töökohustused on Sulle jõukohased ning Sa arvad end vastavat meie poolt esitatud soovidele ja tingimustele, ootame Sinu kandideerimisavaldust ja CV-d meiliaadressil digiturundusspetsialist@heelium.ee kuni 10. veebruarini 2016.
Heelium Ltd
Pärnu mnt 232
11314 Tallinn
Estonia

Helen Raiend
Project Manager
+372 6 710 151
helen@heelium.ee